Tālrunis avārijas situācijās: +371 28359213

Skype: dobelesudens

facebook

Iesniegt ūdens rādījumus

Lasīt vairāk »

Konkurss par uzņēmuma simbola izveidi

Izsludināts konkurss par SIA “DOBELES ŪDENS” uzņēmuma simbola izveidi.

 

SIA DOBELES ŪDENS sadarbībā ar Dobeles mākslas skolu ir izsludinājis konkursu par uzņēmuma simbola izveidošanu. Informējot un rosinot bērnu interesi par ūdens procesiem un tā nozīmi dabā, vidē un mājās, tiks veidoti mākslas darbi, kur konkursa noslēgumā labākais no tiem grafiski apstrādāts kļūs par ūdenssaimniecības simbolu.  Konkursā brīvprātīgi tiek aicināti piedalīties Dobeles mākslas skolas audzēkņi.

 

Šī gada 17. janvārī Dobeles Mākslas skolā viesojās SIA DOBELES ŪDENS pārstāvji, Dainis Miezītis un Mairita Migliniece, lai sniegtu sīkāku informāciju par iecerēto konkursu kā arī lai pastāstītu mākslas skolas audzēkņiem par uzņēmumu. Dainis iepazīstināja mazos māksliniekus ar uzņēmuma mājas lapu un informēja par ūdenssaimniecības darbu un procesu nodrošināšanu. Tāpat arī mākslas skolas audzēkņiem tika demonstrēti vairāki video rullīši, kuros tika atspoguļoti ūdens aprites procesi un ūdens attīrīšana.

Vizītes laikā arī tika parakstīts  konkursa nolikums, kurš paredz, ka mēneša laikā, kopš tā parakstīšanas brīža bērniem ir jāiesniedz savi mākslas darbi. Konkursā var piedalīties jebkurš Dobeles mākslas skolas audzēknis brīvprātīgā kārtā.  Šis konkurss veicinās bērnu un jauniešu radošo spēju un ideju attīstību, radot simbolu, kurš būtu raksturīgs ūdenssaimniecības uzņēmumam.

 

Noslēdzoties konkursam, 17.februārī, SIA DOBELES ŪDENS izvirzīta žūrija nedēļas laikā izvērtēs iesniegtos darbus atbilstoši konkursa vērtēšanas kritērijiem. Tādējādi tiks izvirzīti labākie un atbilstošākie darbi, kuri tiks apbalvoti ar veicināšanas balvām. Kā arī labākais šī konkursa darbs tiks grafiski apstrādātas, lai tas varētu kļūt par uzņēmuma simbolu.

(foto avots – Latvijas ūdensapgādes un ka

nalizācijas uzņēmumu asociācija)