In case of emergency: +371 28359213

facebook

Meter reading reporting

Read More »

Skolēnu mācību ekskursijas

2019.gada 22.oktobrī SIA “DOBELES ŪDENS” atklāja skolēnu mācību ekskursiju projektu.

 

Kā pirmie ekskursijas dalībnieki tika uzņemti Dobeles 1.vidusskolas skolotāji, lai gūtu priekšstatu par mācību ekskursijas gaitu.

 

Skolēnu mācību ekskursija sākas SIA “DOBELES ŪDENS” teritorijā, kur ar prezentācijas un video rullīšu palīdzību skolēniem tiek sniegta informācija par uzņēmuma darbību, sniegtajiem pakalpojumiem un ūdens aprites procesu, kā arī to kāda ir ūdens nozīme cilvēka organismā.

 

Ekskursijas gaitā tiek apskatītas ūdens sagatavošanas ietaises “Pīlēni” un Ūdens attīrīšanas iekārtas “Krīgeri”, gūstot priekšstatu par ūdens sagatavošanas un attīrīšanas procesiem. Mācību ekskursijas gaitu papildina uzdevumi skolēniem, kas sekmē izpratni par dzirdēto.

 

 

Laipni aicināti!

 

 

Ekskursija ir bezmaksas. Tās ilgums ir ~ 2h – 3h. Lai ekskursijas gaita būtu atraktīvāka un skolēniem raisītu izpratni par ūdens apgādi, divos apskates objektos skolēnus sagaida interesanti uzdevumi.

Lai pieteiktos ekskursijai, zvaniet projektu vadītājas asistentei Mairitai Migliniecei pa tālruni. 26583899 vai  63725502 vai nosūtiet e-pastu  – dobelesudens@dobele.lv, norādot mācību iestādi, ekskursantu vecumu, aptuveno cilvēku skaitu un audzinātāja (vai citas atbildīgās personas) kontaktus tālākai saziņai.