Tālrunis avārijas situācijās: +371 28359213

facebook

Iesniegt ūdens rādījumus

Lasīt vairāk »

Informācija Iedzīvotājiem!

      Pēc ilgāka sala perioda, kad termometra stabiņš Dobeles pilsētā un tās apkārtnē sasniedza -20 grādu atzīmi un bija sasnigusi ievērojama sniega kārta, ir strauji iestājies atkušņa periods.

Atkušņa rezultātā visa sniega kārta ir izkususi. Tā kā grunts sasalums bija sasniedzis vidēji no 80cm – 1m, iestājoties siltajam periodam, kūstošajam sniega un lietus apjomam nav iespēja infiltrēties gruntī. Šāda situācija saglabāsies kamēr grunts nebūs atsalusi un virsūdeņiem nebūs iespēja infiltrēties.

      Saistībā ar augstāk minēto , viena no satraucošākajām situācijām ir izveidojusies veicamo būvdarbu teritorijā – Kooperācijas, Lāčplēša, Austrumu, Bērzes, Brīvības, Ceriņu, Dzelzceļa, Lauku, Robežu, Jāņa, Nākotnes, Virkus un Spodrības ielās. Ceram uz laika apstākļu stabilizēšanos un iedzīvotāju izpratni par radušos situāciju.
     Iestājoties darbam atbilstošiem laikapstākļiem, būvuzņēmējam nekavējoties jāsakārto ielu seguma stāvoklis, lai ieiedzīvotājiem nodrošinātu piekļuvi saviem īpašumiem bez liekām raizēm.