Tālrunis avārijas situācijās: +371 28359213

facebook

Iesniegt ūdens rādījumus

Lasīt vairāk »

Kanalizācijas un ūdensapgādes tīklu paplašināšana Dobelē, Keramikas – Gaismas ielas masīvā

Keramikas-Gaismas ielas masīva  iedzīvotājiem ir  nodrošināta iespēja pieslēgties centralizētajiem ūdensapgādes un notekūdeņu savākšanas sistēmas tīkliem.

 

 

        Ar prieku informējam , ka rit seguma ieklāšana un pēdējie labiekārtošanas darbi Keramikas-Gaismas ielas masīvā. 2020.gada jūlija mēnesī SIA “DOBELES ŪDENS” ar SIA “ĢL Konsultants” noslēdza būvdarbu līgumus, kuru laikā tika izbūvēti 3,1 km   ūdensapgādes tīkli    un  2, 8 km kanalizācijas tīkli,  divas kanalizācijas sūkņu stacijas, kā arī 14 hidranti.  

 

         No augusta mēneša līdz pat šī gada maijam Dobelē – Aizupes, Bērzu, Egļu, Gaismas, Kalēju, Keramikas, Rūpniecības, Strādnieku,Miera, Liepājas šosejas, Vītolu un Zivju ielās   notika būvdarbi jaunu ūdensapgādes un kanalizācijas  tīklu izbūvē .

 

         Kopumā 129 iedzīvotājiem (96 adresēs) Keramikas-Gaismas ielu masīvā  tiek nodrošināta iespēja  pieslēgties jaunizbūvētai  centralizētai ūdensapgādes un  notekūdeņu savākšanas sistēmai. Tagad katrai mājai ir iespēja tikt pie sava pieslēguma, kas nozīmē mazāku piesārņojumu videi, kvalitatīvu ūdeni, sakoptu vidi, kā arī vieglāku apsaimniekošanu un ērtu norēķināšanos.  

 

         SIA ”DOBELES ŪDENS” aicina iedzīvotājus  pieslēgties  centralizētai  notekūdeņu savākšanas un ūdensapgādes sistēmai. Jautājumos par pieslēgumu izbūves tehnisko risinājumu  vēršaties  pie uzņēmuma  speciālistiem:

  • Jānis Jakštis – tālr.29254757, janis.jakstis@dobele.lv
  • Kārlis Ansons – tālr.28319673, karlis.ansons@dobele.lv

 

Sabiedrisko attiecību speciālists Marta Cimermane

Kontaktinformācija: 29767685, marta.cimermane@dobele.lv