Tālrunis avārijas situācijās: +371 28359213

facebook

Iesniegt ūdens rādījumus

Lasīt vairāk »

Liepājā notiks ikgadējā Baltijas valstu ūdenssaimniecību konference

Informāciju sagatavoja Baiba Gulbe, biedrības “Latvijas Ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācija” izpilddirektore.

Jau šonedēļ Liepājā sāksies ikgadējā “Baltijas valstu ūdenssaimniecību konference”. Šogad tā plānota 2 dienu garumā. 18. maijā viesnīcā “Europa city Amrita hotel” norisināsies diskusijas starp Konferences dalībniekiem un ražotājiem, piegādātājiem. Tiks sniegtas ražotāju un piegādātāju prezentācijas par jaunākajām tehnoloģijām un risinājumiem ūdenssaimniecības nozarei.

Savukārt 19. maijā koncertzālē “Lielais dzintars” visas dienas garumā norisināsies Konference, kurā piedalīsies un pieredzē dalīsies vairāk kā 150 ūdenssaimniecības jomas speciālisti no Lietuvas, Igaunijas, Latvijas, kā arī viesi no Nīderlandes, Ungārijas, Somijas un Ukrainas. Konferences tēmu loks ir plašs un tas ietver būtiskākos nozares jautājumus, tādus kā ūdenssaimniecības uzņēmumu nākotnes perspektīva, izmaksu atgūšana un sabalansēšana regulējamās nozares kontekstā, notekūdeņu dūņu apstrādes risinājumi, dzeramā ūdens drošība tīklā, institucionālie risinājumi decentralizētajai kanalizācijas sistēmai. Konferencē uzstāsies vairāki vieslektori – pārstāve no Eiropas ūdens asociācijas, Nīderlandes, Rīgas Tehniskās universitātes un Latvijas Universitātes.

Paralēli Konferences sesijām notiks arī Sponsoru jaunākās produkcijas izstāde.

Noslēgumā – 20. maijā interesentiem būs iespēja apmeklēt SIA “Liepājas ūdens” infrastruktūras objektus.

Konferences Ģenerālsponsors –modernu cauruļvadu sistēmu ražotājs EVOPIPES.

621af29360685f88fae4c26f96ed9d8c_S