Tālrunis avārijas situācijās: +371 28359213

facebook

Iesniegt ūdens rādījumus

Lasīt vairāk »

Skolēnu mācību ekskursijas

SIA “DOBELES ŪDENS” atklāja skolēnu mācību ekskursiju projektu.

Skolēnu mācību ekskursija sākas SIA “DOBELES ŪDENS” teritorijā, kur ar prezentācijas un video rullīšu palīdzību skolēniem tiek sniegta informācija par uzņēmuma darbību, sniegtajiem pakalpojumiem un ūdens aprites procesu, kā arī to kāda ir ūdens nozīme cilvēka organismā.

 

Ekskursijas gaitā tiek apskatītas ūdens sagatavošanas ietaises “Pīlēni” un Ūdens attīrīšanas iekārtas “Krīgeri”, gūstot priekšstatu par ūdens sagatavošanas un attīrīšanas procesiem. Mācību ekskursijas gaitu papildina uzdevumi skolēniem, kas sekmē izpratni par dzirdēto.

 

Laipni aicināti!

Ekskursija ir bezmaksas. Tās ilgums ir ~ 2h – 3h. Lai ekskursijas gaita būtu atraktīvāka un skolēniem raisītu izpratni par ūdens apgādi, divos apskates objektos skolēnus sagaida interesanti uzdevumi.

Lai pieteiktos ekskursijai, zvaniet projektu vadītājas asistentei Mairitai Migliniecei pa tālruni. 26583899 vai  63725502 vai nosūtiet e-pastu  – dobelesudens@dobele.lv, norādot mācību iestādi, ekskursantu vecumu, aptuveno cilvēku skaitu un audzinātāja (vai citas atbildīgās personas) kontaktus tālākai saziņai.