Tālrunis avārijas situācijās: +371 28359213

facebook

Iesniegt ūdens rādījumus

Lasīt vairāk »

Tiešsaistes norēķinu platforma Bill.me

Cienījamais klient!

 

Domājot par Jūsu ērtībām un resursu lietderīgu izmantošanu piedāvājam turpmāk rēķinus par saņemtajiem pakalpojumiem piegādāt elektroniski, izmantojot tiešsaistes norēķinu platformu Bill.me. Kā arī šajā platformā būs iespēja nodot skaitītāju rādījumus.

 

Bill.me platforma ir viens no efektīvākajiem un drošākajiem instrumentiem, kas ar mūsdienīgas vietnes palīdzību nodrošina ātru un ērtu informācijas apmaiņu starp klientu un uzņēmumu. Izmantojot šo vietni, būs pieejamas tādas iespējas un priekšrocības kā rēķinu saņemšana un pārskatīšana, rēķinu apmaksa ar vienu klikšķi, automātiska rēķinu apmaksa, operatīva saziņa ar tehnisko dienestu, kā arī ātra skaitītāju rādījumu nodošana, informācija par ūdens padeves pārtraukumiem u.c..

 

Jāatzīmē, ka visi šie iepriekš minētie pakalpojumi ir bez maksas, bet komisijas maksa divu procentu apmērā tiks piemērota tad, ja norēķinus veiksiet turpat, Bill.me platformā. Tajā pašā laikā tiks saglabātas iespējas veikt maksājumus par saņemtajiem pakalpojumiem iepriekšējā kārtībā – ar pārskaitījumiem no savas internetbankas.

 

Šobrīd izmantotā SIA “DOBELES ŪDENS” platforma, kurā bija iespējams nodot skaitītāju rādījumus un pārvaldīt rēķinu informāciju vairs nedarbosies, tāpēc aicinām reģistrēties jaunā platformā Bill.me.

 

3. decembrī SIA “DOBELES ŪDENS” klienti saņēma uzaicinājuma e-pastu ar saiti, kurā ir iespējams reģistrēties un uzsākt izmantot tiešsaistes norēķinu sistēmu Bill.me.

Ja neesat saņēmuši e-pasta ziņu, tad droši sazinieties ar Dobeles Ūdens klientu apkalpošanas daļu.

 

Klienti, kuri nav reģistrējuši savu e-pasta adresi SIA “DOBELES ŪDENS” aicinām to izdarīt, nosūtot mums sekojošu informāciju:

  • Vārds, Uzvārds;
  • Īpašuma adrese;
  • E-pasts turpmākai dzīvojamās ēkas apsaimniekošanas un (vai) komunālo pakalpojumu rēķinu saņemšanai Bill.me platformā.

Lūdzam, informāciju sūtīt uz udens@dobele.lv

Jūsu atsūtītā informācija un personas dati, kas nodoti mūsu rīcībā ir aizsargāti un apstrādāti ievērojot uz personas datu apstrādi attiecināmos spēkā esošos normatīvos aktus.

 

Ar cieņu,

SIA “Dobeles Ūdens” administrācija