Tālrunis avārijas situācijās: +371 28359213

facebook

Iesniegt ūdens rādījumus

Lasīt vairāk »

Ūdens bārs Ceriņu svētkos Dobelē

 

25. Maijā norisinājās Dobeles pilsētas ceriņu svētki. Pilsētas svētki ar plašu un interesantu programma priecēja ne tikai Dobeles un apkārtnes iedzīvotājus, bet arī viesus no citām pilsētām.

 

Svētku ietvaros 25. Maijā tirgus laukumā bija iespēja sastapt SIA “DOBELES ŪDENS” komandu pie ūdens bāra, kur visas dienas garumā Ceriņu svētku apmeklētājiem un dalībniekiem bija iespēja veldzēties ar atspirdzinošu ūdeni un ūdeni ar citronu.

 

Jebkuram bija iespēja nākt padzerties ūdeni pie ūdens bāra vai arī uzpildīt ūdens pudeli līdz ņemšanai. Ūdens stendā bija pieejamas ūdens pudeles un glāzītes ūdens dzeršanai.

 

Ūdens stenda apmeklēšanas laikā varēja uzzināt atbildes uz jautājumiem, kuri visbiežāk tiek uzdoti saistībā ar dzeramo ūdeni no krāna. Bija iespēja uzzināt par to kā iegūst ūdeni, kā tas tiek sagatavots. Kāds ir krāna ūdens pH līmenis? Kā iespējams pārbaudīt ūdens kvalitāti ?

 

Tāpat arī pilsētas iedzīvotāji jautāja par iespēju pieslēgties pie centralizētās ūdens vai kanalizācijas sistēmas. Kā arī tika uzdoti jautājumi par individuālām situācijām un iespējamiem šīs situācijas risinājumiem.

 

Visu šo un citu informāciju varēja pārrunāt ar SIA “Dobeles Ūdens ” darbiniekiem kā arī izlasīt Latvijas ūdensapgādes un kanalizācijas uzņēmumu asociācijas veidotajā bukletā.